بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان

ابتدا با معنی کلمه بازسازی آشنا شویم. بازسازی مترداف است با کلمه مرمت ، به عبارتی این کلمه یعنی اینکه شخص و یا گروهی بر روی یک اثر، که متواند ساختمان، آپارتمان و… باشد فعالیت فنی و تغیراتی در معماری آن انجام دهند تا بتوانند عمر وجود آن اثر را بیشتر نمایند.

بازسازی آپارتمان یا همان نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از تغییر در دکوراسیون صورت می پزیرد و شامل مواردی مانند انجام دیوار کوبی ها ، اجرای سقف کاذب ، نصب کاغذ دیواری و… می باشد. در عمل نوسازی ساختمان تمام موارد مربوط به تعمیر نماهای داخلی یک ساختمان انجام می شود و اصطلاحا بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی نوسازی می شود. حتی عملیات مربوط به جا به جایی دیوار ها نیز در زمان نوسازی داخلی ساختمان نیز میتواند انجام شود.

بازسازی آپارتمان

 

در بازسازی آپارتمان ها می توان از مصالح روز و زیبای دنیا استفاده و آپارتمان ها را به روز رسانی نمود و به هر شکل دلخواه کار فرما تغییر داد، البته بحث بازسازی با توجه به نوع ساخت اولیه ساختمان دارای محدودیت هایی نیز می باشد که نمی توان آن را نادیده گرفت، اما به دلیل اینکه خرید واحد های نوساز مستلزم پرداخت هزینه های بسیار بالاتر است ، بازسازی واحد های مسکونی مقرون به صرفه تر بوده و بهتر می باشد.

بازسازی آپارتمان چقد هزینه دارد

هزینه هر سازه و به عبارتی آپارتمان بسته به معماری ساختمان، مصالح ، انتخاب طرح ، اندازه سازه و…. بستگی دارد.

 

طراحی دکوراسیون در آپارتمان

ما همواره در تلاشیم تا با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا بتوانیم به بهتر شکل ممکن طراحی دکوراسیون آپارتمان را برروز نمائیم البته در تمام مراحل تصمیمات و انتخاب کارفرما دخیل می باشد.